Promovski
   

повернутись

ЧИЯ КОСА НАЙДОВША ?
08 лютого 2010

 

 

Після кількарічної перерви на численні прохання читачів „Високий Замок” відновлює свій традиційний резонансний конкурс на найдовшу косу „Ой, не ріж косу, бо хорошая!”.

Протягом кількох місяців прийматимуться заявки на участь у ньому. Найоригінальніші історії довгокосих учасників друкуватимемо на сторінках газети. А фінал унікального конкурсу і нагородження його переможців відбудеться під час Міжнародного фестивалю середньовічної культури „Львів Стародавній-2010”, який „оселиться” 22-23 травня у Шевченківському гаю.


Отож, якщо у вас довге волосся і ви не проти помірятися силами краси з іншими довгокосими – надсилайте заявку на участь у конкурсі за адресою:

79026, м. Львів,

вул. Володимира Великого, 2,

редакція газети "Високий Замок"

(конкурс „Ой, не ріж косу, бо хорошая!”)


Для учасників немає жодних обмежень – ані вікових, ані статевих, ані географічних... У листи при можливості вкладайте якісне фото (тільки не паспортне).

Вкажіть довжину свого волосся, вік, професію (або номер школи чи назву вищого навчального закладу), хобі тощо. А також – коротко напишіть свою історію: чому ви (чи ваша дитина) вирішили запустити волосся; які цікаві історії траплялися із вашою довгокосою красою; як доглядаєте за своїм „скарбом” тощо. Важливо: не забудьте залишити номер свого мобільного телефону – для зворотного зв’язку.

За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном (032) 237-47-26.ВГОРУ

2009

2010